www.videspieejamiba.lv prezentacija
17.06.2008

 Draugi, kolēģi, atbalstītāji un sadarbības partneri

IELŪGUMS

Invalīdu un viņa draugu apvienības “Apeirons” ielūdz Jūs uz informatīvi izglītojošās spēles „Atrodi darbu!” un jauna Interneta portāla www.videspieejamiba.lv prezentāciju!

Informācijas tehnoloģijas pēdējā laika cilvēku dzīvē ieņem aizvien lielāku un lielāku vietu. Strādājot pie datora, mēs uzzinām dienas jaunumus, sazināmies ar draugiem un sadarbības partneriem. Apvienība „Apeirons” piedāvā, izmantojot internetu iepazīties ar cilvēku ar invaliditāti ikdienu darba meklējumos un iejusties cilvēku ar invaliditāti „ādā” šajā integrācijas procesā.

Tāpat viens no svarīgākajiem jautājumiem ir vides pieejamība un tās pareizs nodrošinājums. Apeirons piedāvā jaunu informācijas resursu www.videspiejamiba.lv, kur arhitekti, celtnieki, plānotāji un citi interesenti atradīs atbildes uz viesiem ar vides pieejamību saistītiem jautājumiem.

Prezentācija notiks:

2008. gadā 26.jūnijā plkst. 12.00 (prezentācija paredzēta līdz 14.00)

Invalīdu informācijas un vides pieejamības centrā „VAR!” Valdemāra ielā 38 k1 (ieeja no sētas)

Lūdzam savu līdzdalību pieteikt līdz 25.jūnijam plkst. 12.00 pa tālr./fax.; 7299277 vai e-pastu: info@apeirons.lv

Prezentācijā paredzēts: Ekonomikas, Labklājības ministriju pārstāvju uzrunas, arhitektu novērtējums, kā arī iespēja apspriest nodarbinātības iespējas ar Apeirona biedriem un uzzināt citu projektu jaunumus. Dalībniekiem būs iespēja saņemt informāciju CD formātā!

Projektu finansiāli atbalstīja: ESF un Latvijas Sabiedrības Integrācijas fonds